ایثار و شهادت

سردار سرتیپ دوم داوود غیاثی راد-عضو شورای عالی راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب:حضور بیش از ۶۰ هیات در سطح رئیس جمهور،نخست وزیر،وزیر خارجه و نماینده ویژه از کشورهای دنیا در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید جمهور و همراهان ایشان نشانه احترام به ایران و ایرانی میباشد.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب سردار سرتیپ دوم پاسدار داوود غیاثی راد، عضو شورای عالی راهبردی این قرارگاه و نماینده سرلشگر دکتر مصطفی ایزدی از قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین با سفر یکروزه به شهرستان کاشان،منطقه حسین آباد کویر به دیدار خانواده شهدای گمنام عملیات فتح خرمشهر (بیت المقدس) رفتند.

سردار غیاثی راد در ادامه سفر در جمع مردم که جهت گرامیداشت شهدای خدمت(سید ابراهیم رئیسی و همراهان) و همچنین بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در حرم شهدای گمنام حسین آباد کویر گرد هم آمده بودند به ایراد سخنرانی پرداختند .
ایشان ضمن پاسداشت از مقام محترم شهید جمهور حضرت آیت الله رئیسی و همراهان این بزرگوار و تقدیر از خدمات دولت شهید خادم الرضا سید ابراهیم رییسی حضور بیش از ۶۰ هیات در سطح رئیس جمهور ،نخست وزیر ،وزیر خارجه و نماینده ویژه از کشورهای دنیا در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید جمهور و همراهان ایشان نشانه احترام به ایران و ایرانی دانستند.
ایشان در ادامه به تشریح عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر پرداختند.
سردار غیاثی راد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در همه رده ها و نیروها و تقدیر از خانواده آن بزرگواران ،آزاد سازی خرمشهر را بعنوان شروع پیروزی های ایران در جنگ تحمیلی یاد کردند و گفتند که این امر اتفاق نمی افتاد مگر به تدبیر حضرت امام خمینی (ره) و دلاورهای رزمندگان اسلام در میدان جنگ …
ایام ایام خاصی بود و فقط رهنمودهای امام بود که ایران را نجات داد …از یکطرف کل دنیا در مقابل ما میجنگید و از طرف دیگر کارشکنی های مزدوران داخلی و از سوی دیگر دولت و انقلاب نوپا …ولی به حول و قوه الهی و با ولایت پذیری مردم ایران زمین و با توکل بخدا و توسل به ائمه اطهار ایران این روزها را پشت سر نهاد و امروز شاهد رشد و شکوفایی ایران در همه عرصه ها هستیم ..
نمونه این رشد را میتوان در عملیات (وعده صادق) دید که اگر امریکا به کمک رژیم غاصب اسرائیل نیامده بود چیزی امروز بنام اسرائیل وجود نداشت …هرچند که این موضوع دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد و بزودی شاهد نابودی کامل این رژیم جعلی بر روی کره خاکی خواهیم بود.
عضو شورای عالی راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در انتها با اهداء لوح، شاخه گل و هدایا از خانواده شهدا و برادران بسیجی منطقه تقدیر بعمل آوردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا