قرارگاه

دکترحسین آبشاهی مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: حفاظت از ارزش های انقلابی تا آخرین لحظه…

به گزارش شورای اطلاع رسانی بیانیه گام دوم انقلاب، دکتر آبشاهی در حاشیه برگزاری مراسم یادبود شهدای خدمت در حسینه حضرت امام خمینی (ره) در تهران ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور محبوب ایران و همراهان ایشان در خصوصیات شهدای خدمت مطالبی را یادآور شدند که از آن جمله در خصوص شهید موسوی، سرتیم حفاظت ریاست جمهوری ابراز داشتند: سردار شهید سید مهدی موسوی سربازی در تراز انقلاب که حفاظت را عالی و به بهترین شکل تا آخرین لحظه انجام داد و بر مدار جهاد با مرگ جنگید تا به توشه معنوی شهادت دست پیدا کرده و از نور معنویت آن بهره مند شود.

دکتر ابشاهی اضافه کردند: جوانمردی که رئیس جمهور ایران اسلامی را تا آخرین دقایق تنها نگذاشت و حتی در مسیر زیارت امام رئوف نیز محافظ وطن باقی ماند و بدن مطهر شهید مجاهد آیت الله سید ابراهیم رئیسی را همراهی کرد.
شهید موسوی با بدن بی جان هم سیدالشهدای خدمت و شهید جمهور را ثانیه ای تنها نگذاشت و به مقصد نهایی و حریم نور رساند و بعد به آخرین قرار خود بازگشت و در جوار حضرت حق آرام گرفت و گوشه ای از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را برای استراحت پس از سال ها پاسداری در لباس انقلاب برگزید.

ایشان در ادامه ضمن قدردانی از مرام و معرفت مردم ایران زمین از بدرقه باشکوه از شهدای خدمت افزود: این است مرام و معرفت سرداران و سربازان حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شهادت را نه در جنگ بلکه در مبارزه و اخلاص در عمل می جویند و بزرگ تر از آن هستند که گوهر زیبای عمل خود را با ارزش های ناپایدار دنیا محک بزنند.

ایشان به مقام والای همه شهدای ایران و جبهه مقاومت ادای احترام کرد و گفت: درود بر تمام شهیدان عرصه امنیت و حفاظت که در زیباترین فصل پاسداری از وطن و عمل به بیانیه رفیع گام دوم انقلاب با صلابت اراده و ایمان، خالق حماسه هایی عظیم و رهنورد راه مقدسی می شوند که پاداش آن جاودانگی حقیقی و بقا به رمز ایثار و شهادت در مسیری عاشورایی و کربلایی است.
واژه معرفت جلوی مرام و معرفت سردار موسوی های این زمان کمر خم می کند چرا که معرفت و انجام وظیفه را به انتها رسانده اند و دنیا را گوشه ای افکنده اند تا با پرواز عاشقانه خود بر روزگار تیره و تار ما نسیم بهشت برسانند.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب درانتها با اشاره به جایاه رفیع شهدا فرمودند: سلام بر آن هایی که از نفس افتادند تا از نفس نیوفتیم، قامت راست کرده و محکم در جایگاه خویش ایستادند تا ما قامت خم نکنیم،به خاک افتادند تا غباری بر ارزش های ایران و انقلاب ننشیند.
سلام بر آن هایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بر بال معنویت پرواز به آسمان الهی را تجربه کنند، سلام بر شهدا پرچمدارن حقیقی ظهور و به امید اینکه از دعای سالکان راه عشق بهره مند باشیم و به عنوان سربازان گام دوم انقلاب در واقعی ترین مسیرها حرکت و با چشمی بصیر و قلبی غنی سرباز ولایت و محافظ ارزش های اسلامی و انقلابی باشیم./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا