قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: آیت الله شهید دکتر ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری مظلوم، دلسوز، رئوف و مردی که ازجنس مردم بود.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی ببانیه گام دوم انقلاب دکتر آبشاهی، مسئول قرارگاه در جمع مدیران ستادی اظهار داشت؛ خادم الرضا دکتر رئیسی مردی بود که در راه اعتلای آرمان های امام و انقلاب و مقام معظم رهبری (حفظ الله) بی امان کوشید، جوشید و خروشید.
ایشان ادامه داد: شهید جمهور حجه السلام رئیسی انسانی بود که ثبات قدمش در خدمت به میهن و مردم خستگی را هم خسته کرده بود.
شهید رئیسی بزرگوار در شب میلاد مقتدا و مولایش از فرش به عرش پرکشید. مردی که فروتنی و بی آلایشی اش یادآور شهید رجایی بود و اقتدار و مظلومیت توامانش یادآور شهید بهشتی.

دکتر ابشاهی گفت: اینجانب شهادت جانگداز این سید محرومان و یاران همراهش، وزیر فرزانه امور خارجه شهید امیر عبداللهیان، خطیب و امام جمعه محبوب شهر تبریز شهيد حجت الاسلام آل هاشم، دکتر رحمتی استاندار متعهد و جهادی استان آذربایجان شرقی و دیگر همراهان رئیس جمهور شهید در پروازی که به آسمانی شدن ایشان ختم شد را پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ملت بزرگ و شریف ایران تسلیت عرض نموده و علو درجات و هم نشینی با ابرار، نیکان، پاکان و اولیای الهی را برای ایشان و نیز سلامتی و صبر جزیل برای خانواده های داغدارشان از حی سرمد مسئلت دارم.

ایشان در پایان به همه یادآور شدند تا با ارواح طیب و مطهر این شهیدان بزرگوار علی الخصوص سید شهیدان خدمت شهید آیت الله رئیسی عهد ببندیم که با الگو گرفتن از روحیه خستگی ناپذیر این مجاهد شهید و خادم بزرگ ملت ایران راه پر افتخار ایشان را چنان با صلابت و بی وقفه ادامه دهیم که هیچ گزند و خللی در روند خدمت جهادی و مدیریت انقلابی کشور ایجاد نگردد.
ومن الله التوفیق

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا