قرارگاه

اهانت به شهدا، اهانت به ارزش های انقلابی است

جانشین قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب شهدا را الگوی ولایت مداری در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مطرح و اهانت به شهدا را اهانت به ارز‌ش های انقلابی و ولایی دانست.

«رضا شاکر اردکانی» با محکومیت اهانت و رفتار ضدارزشی نسبت به جایگاه شهید والامقام سردار ذبیح الله عاصی زاده اولین فرمانده و بنیانگذار تیپ ۱۸ الغدیر استان یزد گفت: اخلاص و ولایت مداری ویژگی بارز شهداست و سردار شهید عاصی زاده در عمل نشان داده است که سربازی تمام عیار و حقیقی برای دفاع از اسلام، ولایت و کشور است.

وی افزود: آرمان های بیانیه گام دوم انقلاب با محوریت ایثار و شهادت محقق می شود چراکه شکوفایی، اقتدار و عزت نظام اسلامی را به خون شهدا مدیونیم و این ذخیره ماندگار در سایه نگاه معنوی و مکتب متجلی در عاشورای حسینی تحقق یافته است.

جانشین قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب برخورد مسئولان مرتبط بویژه در مقام قضایی با هرگونه توهین به شهدا و ارزش های معنوی را خواستار شد و خاطرنشان کرد: محافظه کاری یا بی تفاوتی نسبت به ارزش های برآمده از مکتب شهادت تضعیف پایگاه عقیدتی و گفتمانی انقلاب است و باید این رفتارهای ضد ارزشی به ویژه کنش غیر اخلاقی صورت گرفته در اردکان از جامعه ریشه کن شود.

شاکر اردکانی بیان کرد: سردار شهید عاصی زاده پرورش یافته مکتب قرآن و اهل بیت، چهره انس گرفته با مسجد و عبادت، فردی شجاع، باهوش و مستعد و بهره مند از توان مدیریتی قوی که در دفاع از کشور، اسلام و انقلاب به شهادت رسید و توهین به این شهید عزیز عملی سخیف و رفتاری همسو با دشمن است.

وی یادآور شد: الگوسازی و معرفی هر چه بیشتر شهدا با بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و هنری سبب تقویت این ارزش ها در جامعه می شود و نباید در برابر هر گونه توهین به این مکتب ولایی ساکت نشست و هر کدام از ما باید مروج این نهضت عاشورایی و کربلا باشیم.
باشد که دیگر شاهد چنین حرکات ناشایستی در جامعه نباشیم./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا