ایثار و شهادت

رئیس شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب؛ حضور جوانان در کاروان های راهیان نور مناطق جنگی جنوب و غرب بهترین پیوست فرهنگی جهت اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید میباشد.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب امیرجانباز سرتیپ دوم دکتر داوود نظام اسلامی رئیس شورای ایثارگران قرارگاه، امیر آزاده سرتیپ دوم حسین یاسینی مشاور فرهنگی قرارگاه با سفر دو روزه به استان گیلان-شهرستان رودسر به دیدار خانواده شهید حمیدرضا حسینی(شهدای فراجا)، شهید اسماعیل عباسی(شهدای سپاه پاسداران) و شهید علیرضا نظری (شهدای مدافع حرم) و شهید مسعود آذر بهرام(شهدای فراجا) و شهید محمد سلیمانی (شهدای راهیان نور) رفتند.
این دیدارها با حضور نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی فقیه سپاه، شورای شهر، سپاه پاسداران، فرآجا، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان رودسر انجام گرفت.
امیر جانباز نظام اسلامی در جمع شرکت کنندگان یادواره شهید محمد سلیمانی از مسئولین کاروانهای راهیان نور شهرستان رودسر که در این مسیر به فیض شهات نائل شده بودند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا در هر رده و هر نیرو به خصوص شهدای اخیر که در حملات تروریستی در داخل و خارج از کشور به شهادت رسیدند و همچنین شهدای شهرستان رودسر علی الخصوص شهیدمحمد سلیمانی که در مسیر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید به لقاءالله پیوستند در سخنانی ابراز داشتند:
حضور جوانان در کاروان های راهیان نور مناطق جنگی جنوب و غرب بهترین پیوست فرهنگی جهت اجرایی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید میباشد. ایشان شهید محمد سلیمانی را یکی از خادمین نظام در این مسیر نام بردند.
رئیس شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب یادآور شدند که نیروهای مسلح با همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس با این حرکت جهادی و اعزام مردم ایران زمین بویژه جوانان به مناطق جنگی در پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب و همچنین انتقال فرهنگ پایداری و استقامت در کشور نقش بسزایی دارنند.امیر آزاده حسین یاسینی مشاور فرهنگی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب هم در این یادواره با اجری سرود حماسی (خلیج همیشه فارس) به مجلس حال و هوای خاصی بخشیدند.در انتهای مراسم دکتر نظام اسلامی با اهداء لوح، شاخه گل و هدایا از خانواده شهید سلیمانی تقدیر بعمل آوردند.
در ادامه این سفر امیر نظام اسلامی و امیر یاسینی و مسئولین شهرستان رودسر با حضور در منازل و دیدار با خانواده شهدای مذکور یاد و خاطره شهدا گرانقدر را گرامی داشته و با تقدیم شاخه گل، لوح تقدیر و هدایا از خانواده این بزرگواران تقدیر بعمل آوردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا