رویدادها

پیام سردار جانباز دکتر رحیمی نسب رئیس مرکز توانمندسازی نمایندگان و مدیران ایثارگر کشور در محکومیت اهانت به شهید والامقام سردار عاصی زاده

«بسمه تعالی»
رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی):
من عقیده راسخ دارم بر اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور، زنده نگه داشتن نام شهدا است.

شهادت عزتی ابدی و شهدا امتداد بخش ارزش های عاشورایی و ارکان تعالی بخش الهی در شکوه اسلام و انقلاب هستند که در هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حرم، امنیت و مقاومت با نثار جان خود عزت و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده و تداوم بخشیده اند.

از این رو تکریم، پاسداشت، الگو برداری و احترام به مقام شامخ شهدا بر همگان لازم و رسالتی عمومی است چرا که امنیت، عزت و آرامش امروز را به میدان داری، ایثار و از جان گذشتگی این عزیزان مدیونیم.

با سلام و درود به روح بلند و ملکوتی شهدای این مرز و بوم و تاسی به سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) هتاکی صورت گرفته به سردار شهید«ذبیح الله عاصی زاده» اولین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد امری ناپسند و حرکت در مسیر دشمنان اسلام و انقلاب به ویژه ارزش های قرآنی است.
ضمن محکوم کردن این اقدام قبیح و قدردانی از امت شهیدپرور در دلجویی از خانواده شهید و تجدید میثاق با آرمان های مکتب شهادت، از مسئولان انتظار می‌رود به سادگی از کنار چنین اقدامات هنجار شکنانه و غیر اخلاقی عبور نکنند چراکه همه ما وظیفه داریم مدافع و حافظ این مکتب معنوی و ارزشی به ویژه در مسیر تحقق آرمان های گام دوم انقلاب باشیم و هر گونه کوتاهی و بی تفاوتی در حفظ و نشر ارزش های انقلاب و دفاع مقدس تقویت پایگاه دشمن در جنگ شناختی و نرم است.

امید که در مسیر ظهور منجی عالم بشریت صاحب الزمان (عج) پرچم دار، مروج، حافظ و الگوی عملی موثر در مکتب ایثار و شهادت باشیم./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا