ایثار و شهادت

عضو شورای عالی راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: اجرای طرح نور با پشتیبانی مردم منجر به ایجاد دلگرمی و انگیزه بیشتر نیروی انتظامی در اجرای بهتر این طرح میشود.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب سردار سرتیپ دوم پاسدار داوود غیاثی راد، عضو شورای عالی راهبردی این قرارگاه و نماینده سرلشگر دکتر مصطفی ایزدی از قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین با سفر یکروزه به استان خراسان جنوبی به دیدار خانواده شهیده طوبی تاجری (شهدای حج سال ۱۳۶۶)، شهید برازنده مقدم (شهدای مدافع حرم) و شهید امیرحسین ابراهیمی (شهدای فراجا) و شهید علی بیگمی (شهدای دفاع مقدس) رفتند.

این دیدارها با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع)، جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا (ع)، فرماندهی فرآجا خراسان جنوبی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و رییس بنیاد شهرستان بیرجند انجام گرفت.

سردار غیاثی راد در جمع نمازگزاران مسجد امام جعفر صادق (ع) بیرجند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در همه رده ها و نیروها و تقدیر از خانواده آن بزرگواران در سخنانی ابراز داشتند: اجرای طرح نور با پشتیبانی مردم منجر به ایجاد دلگرمی و انگیزه بیشتر نیروی انتظامی در اجرای بهتر این طرح می‌شود. ایشان در ادامه بیان داشتند: نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم، نماد اقتدار، نظم، مهربانی و رأفت در جامعه هستند و با حضور ایثارگرانه خود، سنگرداران همیشه بیدار ایران اسلامی، در پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب و برقراری نظم و آرامش در کشور هستند.

عضو شورای عالی راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فراجا درهمه‌ی ابعاد به ویژه عفاف و حجاب حکیمانه و آگاهانه رفتار کرد و مطالبه مردم را محقق ساخته است. تردیدی وجود ندارد که دشمن به دنبال ترویج بی بند و باری و در نهایت ضربه زدن به بنیان خانواده در کشور است. همه ما در کنار فراجا ایستاده ایم و با تمام ظرفیت‌های اجتماعی آماده همکاری در جهت حفظ مقام عفاف و حجاب در کشور و اجرای طرح نور خواهیم بود.

ایشان در انتها با اهداء لوح، شاخه گل و هدایا از خانواده شهدای مذکور تقدیر بعمل آوردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا