قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: انتخابات در ایران نشانه اوج احترام به مردم میباشد.

دکتر حسین آبشاهی؛ مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب به همراه تعدادی از مدیران قرارگاه در دور دوم انتخابات تهران در روز جمعه مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳در پای یکی از صندوق های اخذ رای در جنوب شرق تهران شرکت نموده و آراء خود را بصورت الکترونیکی وارد کردند.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب، اعضا و مدیران این قرارگاه با حضور در پای صندوق های رای، نمایندگان منتخب خود برای دوازدهمين دوره مجلس شورای اسلامی را انتخاب کردند.

دکتر حسین آبشاهی در جریان حضور در پای صندوق آرا گفت: حضور مردم هميشه در صحنه و انقلابی در حماسه امروز نشان از عزم جدی مردم جهت تعیین نمایندگان اصلح برای فصل جدید قانونگذاری است. ایشان در ادامه به این موضوع اشاره داشتند که در ایران انتخابات اوج احترام به مردم جهت نقش آفرینی در اداره کشور و امر قانونگذاری و اوج دموکراسی میباشد.

امیر سرتیپ نظام اسلامی بعنوان رئیس شورای ایثارگران قرارگاه هم در جریان حضور در پای صندوق آراء اظهار داشت: حضور مردم پای صندوق آراء نشان از عزم جدی صاحبان اصلی انقلاب جهت حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تکریم ایثارگری های مجاهدان انقلاب اسلامی است. مسئولین و اعضای قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور در پای صندوق های رای، ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و عمل به فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ایی (حفظه الله) بر وظیفه شرعی و قانونی خود عمل نمودند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا