قرارگاه

مسئول قرارگاه: جایگاه و زمینه ایفای نقش ایثارگران در کشور باید تقویت شود.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با اشاره به ظرفیت بالا و روحیه جهادی ایثارگران به عنوان مهم ترین سرمایه های انقلاب، تقویت زمینه ایفای نقش چهره های ایثار و مقاومت در عرصه های مختلف را خواستار شد.

دکتر «حسین آبشاهی» بیان کرد:

ایثارگران سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند و تحقق ارکان بیانیه گام دوم انقلاب نیز در سایه روحیه جهادی، ایمان و ایثارگری پیشگامان حفظ ارزش های حقیقی در کشور میسر می شود.

آبشاهی با اعلام حمایت از لیست (( مرکز توانمندسازی ایثارگران کشور )) در انتخابات مجلس افزود: ایثارگران در حفظ این مرز و بوم و پایبندی به ارزش های انقلاب الگویی عملی و چند وجهی هستند و این نگاه در همه عرصه ها چاره ساز است.

وی گفت: مجلس انقلابی با ایفای نقش ایثارگران در سایه روحیه جهادی برای مردم و کشور گره گشایی و سربلندی به همراه دارد و روحیه خودباوری و حسن اعتماد ملی را تقویت می کند.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد: آنچه در بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان فاصله میان بایدها و واقعیتها مطرح می شود با حضور چهره های مومن، دانا و با انگیزه از میان برداشته می شود و الگوی هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم نمونه بارزی از این واقعیت های ارزشمند برای کم کردن فاصله ها برای تحقق بایدها در میدان خدمت است.

آبشاهی چهره های معرفی شده از سوی (مرکز توانمندسازی ایثارگران کشور) برای انتخابات مجلس را الگوهایی مبتنی بر مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل ما می توانیم مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب دانست و ایثارگران را عامل عزت و پیشرفت ایران اسلامی در همه عرصه ها مطرح کرد.

مسئول قرارگاه اجرائی بیانیه گام دوم انقلاب در پایان افزود: ایران و انقلاب مدیون خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است و باید بر این مبنا درست انتخاب کنیم تا شرمنده خون شهدا و میدان داری چهره های ایثار و مقاومت نباشیم./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا