رویدادها

حزب الله مسئولیت حمله موشکی به «کریات شمونه» را به عهده گرفت

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای مسئولیت حمله موشکی به شهرک کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی را به عهده گرفت.

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌ اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز یکشنبه توانستند شهرک «کریات شمونه» ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ اول خود اعلام کرد، که در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در غزه و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن و در پاسخ به جنایت هولناک رژیم اسرائیل در شهرک «میس الجبل» که منجر  به شهادت و زخمی شدن تعدادی از غیرنظامیان شد،  رزمندگان مقاومت اسلامی امروز یکشنبه شهرک کریات شمونه را با ده‌ها موشک کاتیوشا و فلق هدف قرار دادند.

شدیدترین حمله حزب الله به «کریات شمونه» از ابتدای درگیری‌ها

رسانه‌‌‌های رژیم اسرائیل بعد از واکنش راکتی و موشکی حزب الله به بمباران خانه‌ای در جنوب لبنان، گزارش دادند که 20 راکت به شهرک‌های کریات شمونه اصابت کرد که یکی از سخت‌ترین حملات علیه این منطقه از زمان آغاز درگیری‌ها بوده و طی آن خسارت‌های گسترده‌ای به این منطقه وارد آمده است.

شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل جنبش حزب الله پیش‌تر تصریح کرده بود که به هر تجاوز رژیم اسرائیل قطعا پاسخ خواهند داد و با هرگونه اقدام تنش آمیز مقابله خواهند کرد.

وی تاکید کرد: هرگز از رویارویی با دشمن عقب نشینی نمی‌کنیم، و حمایت از مقاومت فلسطین را پایان نمی‌دهیم و هرگز بسته شدن این پرونده (نبرد با اشغالگران) را نخواهیم پذیرفت، مگر اینکه پرونده غزه و آتش‌بس بسته شود.

شیخ نعیم قاسم گفت که پشتیبانی از غزه، در حقیقت پشتیبانی از لبنان است، زیرا آنچه را در غزه جریان دارد، در برابر خود می‌بیند و اگر سکوت کند، قربانی بعدی خواهد بود.

حزب الله لبنان تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی لبنان  همچنین در دومین بیانیه امروز خود از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در مرکز نظامی «رامیا» با سلاح مناسب خبر داد.

در بیانیه مقاومت فلسطین آمده است: مجاهدین مقاومت اسلامی در حمایت از مردم استوا و ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنان، ساعت 15:20 روز یکشنبه 05-05-2024  تجهیزات جاسوسی رامیا را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند که مستقیم به اهداف مورد نظر اصابت کرده است.

منبع: www.tasnimnews.com

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا