قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: حضرت امام جعفر صادق (ع) به حق برجسته ترین وارث گنجینه علوم نبوی بود و با منطقی استوار و علمی سرشار نور امید را در دل های خسته شیعیان روشن نمود و تا ابد ماندگار شد.

《دکتر حسین آبشاهی》مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب طی پیامی شهادت امام جعفر صادق (علیه السلام) رئیس مذهب تشیع را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

«بسمه تعالی»

ششمین اختر تابناک امامت و ولایت، زبان رسای اسلام و امامی با بیانی بلیغ و کلامی فصیح در مسیر تجلی ارزش های الهی و نور حقیقی تشیع بر روح و جان بشریت در تاریخ اسلام است. او به حق که برجسته ترین وارث گنجینه علوم نبوی بود و با منطقی استوار و علمی سرشار نور امید را در دل های خسته شیعیان روشن نمود و تا ابد ماندگار شد.

با عرض تسلیت سالروز شهادت جانسوز حضرت امام جعفر صادق (ع) به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) و محبین اهل بیت (ع)، از خداوند منان توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان راستین آن حضرت را مسئلت دارم؛ امید است مسلمانان و شیعیان جهان بتوانند در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارزشمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد (ص) آینده ای نویدبخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت قدم بردارند.

برآنیم در مسیر اجرایی شدن ارکان بیانیه گام دوم انقلاب به ویژه ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی و تجلی این اهداف بلند بتوانیم با الگوبرداری از معارف ناب الهی بیش از پیش اثرگذار بوده و نتایجی موثر را رقم بزنیم./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا