قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: معلمان پرچم‌ داران جهاد تبیین در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب هستند.

«حسین آبشاهی» مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره دانشمند فرزانه «استاد شهید مرتضی مطهری» روز معلم را به تلاشگران عرصه آموزش و پرورش تبریک گفت و معلمان را پرچم داران و پیشتازان جهادتبیین در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب دانست.

در متن این پیام آمده است:

معلمان سازندگان امروز و آینده کشور و پشتوانه‌های اصلی برای گام نهادنی متعالی در مسیر تمدن سازی نوین اسلامی با پرچم داری بر مبنای جهادتبیین و زمینه سازی برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در بستر آموزش و پرورش و با محوریت خانواده ایرانی اسلامی هستند.

مدرسه و دانشگاه به عنوان اولین پایگاه خودسازی و جامعه پردازی برای دفاع از نظریه نظام انقلابی با چشم اندازی برای آینده و تحقق مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل «ما می توانیم» با پیشتازی نسل جدید به عنوان عامل عزت و پیشرفت ایران اسلامی در همه عرصه هاست.

ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهیدمرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم را حضور همه معلمان عزیز، استادان فرهیخته و تلاشگران عرصه خطیر آموزش و پرورش تبریک عرض می کنم و با آرزوی سلامت و سربلندی، توفیق روز افزون این عزیزان در عرصه های مختلف به ویژه اندیشه ورزی، مهارت آموزی و دانش محوری در مسیر تحقق ارکان متعالی بیانیه گام دوم انقلاب را از درگاه خداوند دانا و توانا مسئلت دارم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا