قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: تدبیر معمار کبیر انقلاب (ره) در صدور فرمان تشکیل سپاه پاسداران ضامن بقای انقلاب اسلامی شد

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب مسئول و اعضای شورای ایثارگران این قرارگاه به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار داوود غیاثی راد از فرماندهان و جانبازان جنگ تحمیلی در شهرک محلاتی تهران دیدار نمودند.

خادم یاران رضوی با حضور خود و با به همراه داشتن پرچم متبرک آستان مقدس امام رضا علیه السلام و با پخش نوای دلنشین صلوات خاصه امام رضا علیه السلام رنگ و بوی خاصی را به این مراسم دادند.

در ابتدای این دیدار سردار غیاثی راد ضمن خیر مقدم به کلیه عزیزان به خصوص مسئول و اعضای شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب و خادم یاران رضوی سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک عرض نموده و خاطراتی از زمان حضور خویش در جبهه‌های حق علیه باطل را بیان داشتند، ایشان در ادامه اشاره‌ای به نحوه شهادت والده و نوه ایشان در سوریه بر اثر حمله تروریستی داشتند که با صلوات حضار همراه شد.

در ادامه این مراسم امیر سرتیپ دوم داوود نظام اسلامی رئیس شورای ایثارگران قرارگاه ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران به سردار غیاثی راد و خانواده ایشان و تجلیل از رشادت‌های پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف این انقلاب برای شادی روح همه شهدا به خصوص والده و نوه این خانواده دعا نمودند.

دکتر آبشاهی مسئول قرارگاه در ادامه این دیدار ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و دیگر شهدا، تدبیر حضرت امام رحمت الله علیه را در صدور فرمان تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ضامن بقای انقلاب دانستند. ایشان در ادامه به نقش سپاه در دوران جنگ و پس از جنگ اشاره نمودند و گفتند وجود سپاه پاسداران در دوران و عرصه‌های مختلف باعث خیر و برکت، شکوه و جلال و عظمت ایران اسلامی در داخل و بین الملل شده است.

سردار سرتیپ دوم حاج محمد طهرانی مقدم عضو شورای عالی راهبردی و سیاست گذاری قرارگاه دیگر سخنان سخنران این دیدار بود، ایشان هم ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های برا بچه‌های جنگ اشاره نموده و به ایراد خاطراتی از دوران دفاع مقدس به خصوص اخوی بزرگوارشان شهید سرلشکر حاج حسن آقای طهرانی مقدم ((پدر موشکی ایران)) پرداختند.

در ادامه امیر آزاده سرتیپ دوم حسین یاسینی مشاور فرهنگی قرارگاه ضمن پاسداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران توسط حضرت امام خمینی (ره) به ایراد خاطراتی از زمان اسارت خود پرداختند و به صبر و شکیبایی آزادگان ایران زمین در دوران اسارتشان اشاره نموده و آرزوی سلامتی برای همه آن عزیزان نمودند.

در این دیدار شاکر اردکانی معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه هم ضمن تبریک این روز عزیز به پاره‌ای از توضیحات در خصوص نحوه تشکیل و مأموریت قرارگاه با الهام گرفتن از جایگاه رفیع بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه چهل سال دوم انقلاب پرداختند.

در پایان دکتر آبشاهی مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با اهدای گل، لوح تقدیر و همچنین تمثال آماده شده از سردار حاج داوود غیاثی راد از خدمات ارزنده ایشان در دوران دفاع مقدس پس از آن تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا