قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: شکست تاریخی آمریکا در صحرای طبس، امدادی الهی برای حفظ انقلاب بود

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب شکست تاریخی آمریکا در صحرای طبس را امدادی الهی برای حفظ انقلاب و پیروزی حق علیه باطل در عملیات موسوم به «پنجه آفتاب» دانست.

وی بیان کرد: پنجم اردیبهشت ماه روز تقابل استکبار و انقلاب اسلامی است که با عنایت الهی نقشه شوم و حمله دشمنان اسلام، انقلاب و ایران، در راس آن ها آمریکای جنایت کار در هم پیچیده و شکست خورد.

دکتر «حسین آبشاهی» افزود: بر این مبنا ضروریست ابعاد مختلف این حادثه در جامعه به ویژه برای جوانان ترویج و تبیین شود چراکه این واقعه تاریخی نشانگر درسی آموزنده و روایتی عبرت انگیز از وعده خداوند در قرآن کریم است.
وی یادآورشد: هیمنه آمریکا در زیر شن‌های صحرای طبس دفن شد که این رویداد علاوه بر نمایان کردن ضعف تجهیزات نظامی آمریکا از نصرت خداوند متعال نسبت به انقلاب اسلامی حکایت دارد و امروز در مسیر اجرای بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان الگو و روشنگر مسیر توانی مضاعف برای ایستادگی در مقابل دشمنان را برای نسل جدید انقلاب به همراه دارد.

آبشاهی ضمن پاسداشت یاد و خاطره ی سردار شهید محمد منتظر قائم فرمانده شجاع و انقلابی سپاه یزد و شهید واقعه طبس گفت: مهم ترین ویژگی شهید منتظر قائم ایمان، شجاعت و مبارزه با نفوذ است و اقدامات مهمی برای پیشرفت استان و کشور به ویژه مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب انجام داده است.
مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در ادامه خاطرنشان کرد: تاریخ انقلاب پر از نشانه های قدرت خداوند است و باید به ابعاد این نشانه های الهی به صورت ملی و فراملی پرداخته شود چراکه واقعه هایی از این جنس توزان و مسیر فکری و عملی دنیا را تغییر می دهد.
وی در پایان افزود: در صحرای طبس شن ها مامور خدا بودند و در این روز تعبیر و تفسیر عینی آیه 54 سوره آل عمران “وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ” رقم خورد و صحرای خشک طبس به تبلور مرصاد الهی مزین گشت که امروز نیز در برابر دشمنی های پیدا و پنهان نسبت به این مرز و بوم الگوهای قرآنی و تجربه های انقلابی مهم ترین نقشه راه است./

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا