قرارگاه

سپاه مظهر عشق، ایثار و خودگذشتگی است

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طرف مسئول قرارگاه دکتر حسین آبشاهی برای همه فرماندهان ارشد کشوری و استانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی این روز تبریک گفته شد.

دکتر آبشاهی در این پیام از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهاد مقدس و ارزشمندی یاد کرد که مبتکرانه و هوشمندانه توسط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد و با صلابت در راستای اقتدار کشور و عرصه های گوناگون ملی و بین المللی خوش درخشید و نمونه ای از شکوه این سرآمدی در مسیر تحقق ارکان بیانیه گام دوم انقلاب و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی بویژه عملیات (( وعده صادق )) با هم در شکستن هیمنه رژیم منحوس صهیونیستی بر جهانیان روشن و در تاریخ ماندگار شد.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در ادامه از زحمات بی شائبه کلیه پاسداران انقلاب اسلامی که همه رده های آن نیرو تقدیر و تشکر نمودند و از شهدای گرانقدر این نهاد انقلابی بویژه سردار دلها (( شهید حاج قاسم سلیمانی )) یاد کردند.

ایشان در انتها تداوم عزت، قدرت، سربلندی و دستیابی به رسالت خطیر این دلاور مردان در صیانت از انقلاب با عنایت ویژه منجی عالم بشریت صاحب الزمان (عج) به رمز مقاومت، جهاد و شهادت را مسئلت نمودند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا