جهادی و انقلابی

دو فرمانده ایستاده در خط مقدم جبهه‌های جنگ نرم (فرهنگی) و جنگ سخت (نظامی)

«بسمه تعالی»

صحبت از بزرگ مردان روزهای دشوار دفاع از جمهوری اسلامی ایران است آن هایی که با رمز ایمان و شجاعتی سلحشورانه در سایه توانمندی و اقتدار جان در کف دست گرفته و بیدار می‌مانند تا حتی خوابی از یک هم وطن آشفته نشود.فرماندهان این میدان، دو دلاور، دو خار چشم دشمن سندی پرافتخار از ترجمان اندیشه‌ورزی، ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و آزادگی برای ملت ایران با تحقق امنیت پایدار، بصیرت و اقتدار ماندگار هستند.
سبزپوشانی که از مکتب سرخ عاشورا و با تاسی به بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مشق ایثار و شهادت آموخته اند و با مبارزه خستگی ناپذیر علیه استکبار جهانی در دو جبهه جنگ سخت و جنگ نرم برگ زرینی در کارنامه فرزندان مکتب امام خمینی (ره) به ثبت رسانده اند و این نهضت کربلایی هم چنان ادامه دارد.
درود بر مردان میدان و فرماندهان زمان که در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت (عج) در خط مقدم ایستادگی و مقاومت همواره افتخار آفرینند.
سردار سرتیپ رادان عزیز (فرمانده فراجا) و سردار سرتیپ حاجی زاده عزیز (فرمانده هوا وفضای سپاه)، دستان همیشه همراه انقلاب در مسیر ولایت و پیشگامان حفظ ارزش های اسلام، ای تفسیرگران راه امام حسین (ع) وجودتان پرتوان، در پناه خدا و سلامت.یاعلی مدد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا