قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: ((ارتش، ضامن امنیت کشور است))

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب به مناسبت روز ارتش از سوی قرارگاه مراسم تجلیل از امیران ارتش سرتیپ نظام اسلامی، رییس شورای ایثارگان قرارگاه و سرتیپ یاسینی، مشاور فرهنگی قرارگاه و رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروی زمینی ارتش و همچنین از جناب کامبیز مهاجری پاریزی از کادر ارتش و از همکاران قرارگاه در استان قزوین برگزار گردید.

در این مراسم دکتر ابشاهی، مسئول قرارگاه اجرایی بیانه گام دوم انقلاب ضمن خیر مقدم به کلیه مدعوین عزیز به خصوص امیران ارتش و سرداران سپاه، ارتش را ضامن امنیت کشور دانست و از رشادتها و دلاورهای این عزیزان در همه دوره های انقلاب بویژه ۸ سال دفاع مقدس قدردانی نمود .

در این مراسم سردار غیاثی راد، معاون هیات رزمندگان غرب و شمالغرب کشور ضمن تقدیر از شجاعت ها و سلحشوری های ارتش جمهوری اسلامی و تبریک این روز به همه ارتشیان غیور به خصوص امرای بزرگ ارتش حاضر در جلسه از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیسی اسرائیل یاد کرد و گفت: با این حرکت انقلابی سپاه ایران هیمنه پوشالی اسرائیل فرو ریخت.

در ادامه جلسه سردار حاج محمد طهرانی مقدم برادر بزرگوار شهید گرانقدر سرلشکر حاج حسن طهرانی مقدم، پدر موشکی ایران ضمن گرامیداشت روز ارتش و تبریک این روز به حضار به خصوص امیر جانباز سرتیپ دوم دکتر نظام اسلامی و امیر آزاده سرتیپ دوم حسین یاسینی از شهدای ایران اسلامی به خصوص شهدای عرصه موشکی کشور یاد کرد و خاطراتی از برادر بزگوارشان در حوزه موشکی بیان نمودند که مورد تشویق حضار قرار گرفت.

سرکارخانم شریفی (مشاور امور بانوان قرارگاه )، سرکارخانم رحمانی (عضو شورای اطلاع رسانی قرارگاه)، دکتر حاج محمدی (سخنگوی قرارگاه) و حاج اقا حسیخانی (عضو شورای علمی و پژوهشی اندیشکده قرارگاه) و جناب اقای یداللهی (مشاور عالی قرارگاه) و شاکر اردکانی (معاون راهبردی و عملیاتی قرارگاه) سخنرانان بعدی این مراسم باشکوه بودند. این عزیزان ضمن تبریک روز ارتش و قدردانی از زحمات کلیه کادر ارتش در همه رده ها، پیرامون شهامت پاسدران در خصوص (وعده صادق ) سخنانی بیان نمودند.

در انتها جلسه توسط دکتر ابشاهی مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب و سرداران طهرانی مقدم و غیاثی راد با اهداء لوح، دسته گل و هدایای نفیس از رشادتهای امیر نظامی اسلامی و امیر یاسینی و جناب آقای مهاجری تقدیر بعمل امد و عکس یادگاری گرفته شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا