ایثار و شهادت

رئیس شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: دولت و مجلس باید برای تجهیز بروز فراجا اقدام شایسته و بایسته انجام دهند.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب《امیر سرتیپ دوم دکتر داوود نظام اسلامی》رئیس شورای ایثارگران این قرارگاه در حاشیه نماز عید فطر امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۳ ضمن تبریک عید سعید فطر به همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان به ویژه ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا ابراز داشتند:

نیروهای مسلح کشور از جمله سپاه، بسیج، ارتش و فراجا حلقه های حفاظتی کشور در حوزه های مختلف نظامی و امنیتی میباشند که بایستی در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری هرکدام از آن نیروها به اقتضاء فضای کاری و ماموریت سپرده شده به روز تجهیز بشوند. دیروز دوباره نیروهای خدوم فراجا مورد حمله تروریستی قرار گرفتند و تعدادی به شهادت رسیدند.

ایشان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این عزیزان اظهار نمود: ایرانیان دیگر اینگونه حملات را بر نمی تابند . چند نیروی نفوذی با یکسری اسلحه پیشرفته که توسط بدخواهان نظام جمهوری اسلامی به دستشان رساندند به این شکل بچه های ما را به خاک و خون بکشند و بعد تصویر بگیرند و در فصای مجازی پخش کنند، اینها برازنده ایران ما و نیروهای مسلح ما نیست.

سرتیپ نظام اسلامی در حالی که بسیار متاثر بود در ادامه ابراز داشتند : نباید تروریستها به بهترین اسلحه ها مجهز باشند ولی بچه های فراجا با پایین ترین سطح سخت افزاری در بدترین شرایط ماموریتی در منطقه پر حادثه کشور مستقر باشند، آخه چرا در سیستان بلوچستان با خودروهای با سطح امنیتی پایین باید تردد کنند؟

باید بچه های فراجا به بهترین خودروهای حفاطتی روز دنیا در اون منطقه مجهز باشند و همچنین دیگر امکانات مورد لزوم حفاظتی و امنیتی مورد نیاز نوع ماموریت…

جانباز ۹۶ درصد کشور دکتر نظام اسلامی با اشاره به مظلومیت فراجا و آمار بالای تلفات انسانی نیروی انتظامی کشور و ضمن تسلیت و تبریک به خانواده معظم شهدای فراجا و آرزوی سلامتی برای جانبازان بزرگوار آن نیرو بیان کرد : دولت و مجلس باید با برگزاری جلسات فوری در خصوص تجهیز بروز فراجا اقدام شایسته و بایسته انجام دهند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ در کشور نباشیم، ملت ما به فرموده شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ملت شهادت هستند و از شهادت نمی هراسند ولی شنیدن اینکه یکروز در سوریه بدین شکل سربازان و دلاورمردان کشور با بدترین بداخلاقی سیاسی و نظامی به شهادت میرسند ناراحت میشوند و یکروز در داخل کشور بچه های فراجا به این شکل وحشیانه به شهادت میرسند ناراحت میشوند.

امیر نظام اسلامی در پایان آحاد مردم و مسئولین کشور را به همبستگی و مطیع بودن در قبال صحبتهای فرمانده کل قوا دعوت کردند و باز اشاره به وصیت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی داشتند که: امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی (ص).

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا