قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: نوجوانان و جوانان با انجام فرایض دینی و با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب آینده ای روشن برای کشور رقم خواهند زد.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب <<دکتر حسین آبشاهی>> مسئول قرارگاه در حاشیه مراسم افطاری و تجلیل از تعدادی از خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان هیات رزمندگان غرب و شمال غرب کشور که در ستاد فرماندهی فراجا برگزار گردید به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: عید سعید فطر، عید بندگی – تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار و پاکی جان در نهر پاک رمضان است.

وی افزود: عید سعید فطر منعکس کننده زیبایی‌های معنوی، بشارت و خداجویی، خداپرستی و خداترسی است.

دکتر آبشاهی در ادامه با اشاره به حضور پرشور مردم بالاخص نوجوانان و جوانان در شب های قدر و شهادت امیر المومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام درماه مبارک رمضان و همچنین انجام تکالیف دینی گفت: این قشر از جامعه آینده سازان ایران اسلامی هستند که با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در گام دوم انقلاب آینده ای روشن برای کشور رقم خواهند زد.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: انشاالله مردم با حضور باشکوه خود در میعادگاه های برپایی نماز عیدسعیدفطر، پیروزی بر طاغوت نفس و شکرگزاری به درگاه الهی را جشن خواهند گرفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا