قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: نوجوانان و جوانان با بصیرت و انقلابی با الگو گرفتن از بزرگانی همچون شهید آوینی، توانستند به قله های بزرگ دانش هسته ای دست پیدا کنند.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب دکتر «حسین آبشاهی» در جلسه شورای راهبردی قرارگاه ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سردار قلم شهید مرتضی آوینی و اشاره به اخلاق مداری و مطیع بودن ایشان در همه مراحل زندگی به مرجعیت دینی و ولی فقیه افزودند:

شهید آوینی در فضای فکری و فرهنگی جامعه بالاخص جوانان پس از انقلاب نقش بسزایی داشتند که در اینخصوص شایسته است با تقلید از سبک زندگی و کاری این بزرگواران در حوزه پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب در سطح جامعه اقدامات موثری انجام گردد تا به اهداف مورد نظر حاکمیت برسیم.

در ادامه مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با اشاره به گرامیداشت روز ملی هسته ای بیان کرد: بسیاری از نوجوانان و جوانانی که پس از انقلاب توانستند در تمامی حوزه ها به ویژه عرصه هسته ای به خودباوری و استقلال برسند با الگو گیری از بزرگانی همچون شهید آوینی در این مسیر قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: امروزه دستاوردهای هسته ای ایران، موجب تعجب و تحیر جهانیان شده است چرا که هیچگاه فکر نمی کردند جوانان با بصیرت انقلابی با محدودیت های فراوان بتوانند در این حوزه ورود کنند.

دکتر ابشاهی در ادامه به جمله پر مغز 《ما می توانیم》 مقام معظم رهبری اشاره کردند و گفتند که اگر جوانان ما فقط به خود و داشته ها و توانمندیهای خود و کشور اعتماد کنند مطمنا تمامی قله های افتخار در همه زمینه ها را فتح خواهند کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا