قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: شهدا راه قدس ادامه دهنده راه امام شهدا(ره) در دفاع و پاسداشت از اسلام، انسانیت، شرافت و مردم مظلوم فلسطین و غزه هستند.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب دکتر آبشاهی، مسئول قرارگاه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع پیکر مطهر شهدای گرانقدر راه قدس اظهار داشتند: مردم فهیم ایران زمین با حضور با شکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس و تشییع پیکر مطهر شهدای راه قدس نشان دادند که در گام دوم انقلاب هم استوار و پایدار پای نظام و انقلاب خودشان ایستاده اند.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب افزودند: رژیم غاصب و منحوس اسرائیل با زیر پا گذاشتن کلیه قطعنامه ها و قوانین سازمان های بین المللی و کشتار مردم بی دفاع مردم غزه نشان داد که بویی از انسانیت نبرده و حتی از حیوانات وحشی هم وحشی تر بوده و لکه ننگ جامعه بشریت در این کره خاکی میباشد.

ایشان در ادامه اضافه کردند: شهدا ادامه دهنده راه امام شهدا (ره) در دفاع و پاسداشت از اسلام، انسانیت، شرافت و مردم مظلوم فلسطین و غزه میباشند. دکتر آبشاهی ضمن محکومیت حمله تروریستی در سوریه و حمله به کنسولگری ایران در دمشق و همچنین جنوب شرق کشور که منجر به شهادت تنی چند از مستشاران نظامی و مدافعین وطن گشت به مقام معظم رهبری، مردم ایران و همچنین خانواده های این عزیزان تبریک و تسلیت عرض کردند و به رژیم کودک کش اسرائیل و امریکای جنایتکار اشاره داشتند که منتطر پاسخ محکم و دندان شکن ایران باشند و اسرائیل صهیونیست بداند که حذف از نقشه جغرافیای جهان در انتظار آنهاست.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در انتها با اشاره به جایگاه رفیع شهدا نزد خداوند رحمان و رحیم از شهدا خواستند که شافی همه مردم ایران زمین و آزدایخواهان جهان در روز رستاخیز باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا