قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب؛ روز جهانی قدس امسال به برکت و حرمت خون پاک شهدای جبهه مقاومت بخصوص مردم مظلوم غزه باشکوه هر چه بیشتر برگزار خواهد شد.

دکتر حسین آبشاهی، مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در گفتگو با روابط عمومی قرارگاه در رابطه با حمله تروریستی اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه اظهار داشت:

هیمنه رژیم صهیونیستی با حماسه طوفان الاقصی فرو ریخت، حمله وحشیانه به کنسولگری ایران در سوریه بیانگر این است که صهیونیست ها از جبهه مقاومت ضربه اساسی خورده اند و به خیال خود به دنبال انتقام هستند.

ایشان افزود: حمله تروریستی در چند شهر جنوب شرق کشور توسط گروهک جیش الظلم نیز در این راستا قابل تفسیر است چرا که در نهایت آبشخور این دو جریان علیه دنیای اسلام یکی است و آن کسی نیست جزء آمریکای جنایتکار و اسرائیل صهیونیست.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب ضمن محکومیت این دو حمله تروریستی عنوان داشت: تاریخ به خوبی گواه می دهد، زمانی که ظالمان در سراشیبی سقوط قرار می گیرند بر شدت وحشی گری خود می افزایند و به فضل الهی سقوط صهیونیست ها نزدیک است.

آبشاهی با بیان این که دفاع از مردم مظلوم غزه یک تکلیف انسانی و الهی است، گفت: مردم آزاده جهان، خصوصاً ایرانیان ظلم ستیز جمعه آخر ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس را باشکوه تر از سال های قبل برگزار خواهند کرد چرا که حقانیت فلسطینی ها و خوی پلید و واقعی صهیونیزم به برکت خون شهدای مقاومت بیش از گذشته برای همگان آشکار شده است.

دکتر آبشاهی در انتها از عموم مردم دعوت کرد تا در راهپیمایی فردا جهت همبستگی با مردم مظلوم غزه و جبهه مقاومت و همچنین پاسداشت خون شهدای راه قدس شرکت باشکوه داشته باشند .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا