قرارگاه

محکومیت حمله تروریستی در مسکوی روسیه

مدیر روابط عمومی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب حادثه تروریستی اخیر در پایتخت روسیه را محکوم کرد.

دکتر شاکری، مدیر روابط عمومی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی، به دولت و مردم روسیه، خصوصا بازماندگان قربانیان تسلیت گفت و برای مجروحین آرزوی بهبودی و سلامتی نمود.

وی در ادامه بیان کرد: امروزه آمران و عوامل پشت پرده حملات تروریستی با اقدامات وحشیانه خود و هدف قرار دادن مردم و کشتن صدها زن و مرد و کودک بی دفاع تنها به دنبال رسیدن به مطامع سیاسی و اقتصادی خودشان هستند.

شاکری افزود: تنها راه مقابله با این افراد خوی صفت و بی وجدان که هیچ خویی از انسانیت نبرده اند، افشای دست های پشت پرده این اقدامات، در جهت اجرای عدالت در قبال این جنایت ها در سراسر جهان است.

مدیر روابط عمومی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با محکوم نمودن حمله تروریستی در مسکو پایتخت کشور روسیه و دیگر اماکن در جهان و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان و بازماندگان حملات تروریستی، از همه فعالان حقوق بشر در دنیا درخواست کرد؛ تروریسم را در هر شکل و شیوه ای محکوم نموده و با تلاش برای افشای پشت پرده این جنایت های ضدبشری، زمینه برچیده شدن این اقدامات انسانی از جوامع بشری را فراهم آورند.

گفتنی است؛ حمله تروریستی روز جمعه سوم فروردین 1403 در شهر مسکو پایتخت کشور روسیه، ۱۳۷ نفر کشته و بیش از ۱۵۴ مجروح بر جای گذاشت. گروهک تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا