قرارگاه

معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور، مشارکت مردم است.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب ، «دکتر شاکر اردکانی» معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه همزمان با آغاز رسمی فعالیت ادارات و تبریک سال جدید اظهار داشت: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی حضور و مشارکت مردم در عرصه های مختلف تولید و صنعت است.

ایشان یادآور شدند یکی از موضوعاتی مهمی که در بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین در نامگذاری سال های گذشته از سوی مقام معظم رهبری(حفظه الله) تاکید و متمرکز شده است، مقوله تولید و ارتقاء شرایط اقتصادی کشور می باشد که نشان دهنده شناخت دقیق ایشان از دغدغه‌ها و مسائل مردم و کشور است.

وی افزود: نامگذاری امسال به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» توسط حضرت آقا نیز بر همین اساس بوده است و ایشان با اعلام رضایت نسبی از عملکرد مسئولین اما تاکید دارند که در عرصه تولید واقتصاد بایستی یک حرکت جهادی صورت گیرد تا مردم نتایج آن را در سفره های خود احساس کنند.

شاکر اردکانی با اشاره به موضوع مهم تولید و اقتصاد در بیانیه گام دوم انقلاب، ابراز کرد: در این بیانیه بر تقویت اقتصاد مستقل کشور که مبتنی‌ بر تولید انبوه و باکیفیت و توزیع عدالت‌ محور، و مصرف به‌اندازه و بی‌اسراف، و مناسبات مدیریتی خردمندانه تاکید شده است.

این مسئول تصریح کرد: تولید و صنعتی می تواند به صورت ریشه ای و مستحکم پیشرفت کند که بنیان آن مردمی باشد و مردم در موضوع کسب و کارها مشارکت حداکثری داشته باشند.

معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب ادامه داد: در واقع اگر ما بخواهیم جهش تولید داشته باشیم بایستی اقتصاد را مردمی کنیم؛ باید پای مردم را به عرصه تولید به نحو محسوسی باز کنیم، موانع حضور مردم را برطرف کنیم.

وی عنوان کرد: به تعبیر حضرت آقا ما باید کاری کنیم که کشور ایران اسلامی، روز به روز قوی تر شود و لازمه این اقتدار ، قوی شدن در جبهه اقتصادی و از جمله در بحث تولید است که باید در این راستا از همه ظرفیت های داخلی به خصوص توان عظیم مردم نهایت استفاده را ببریم.

شاکر اردکانی در پایان ضمن تاکید بر حمایت دولت از بخش خصوصی و رفع موانع سرمایه گذاری، خاطر نشان کرد: حضور و مشارکت مردم در عرصه های تولید و صنعت به عنوان محرک اصلی چرخه اقتصادی تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی و خنثی کردن و گذشتن از تحریم های ظالمانه دشمنان و استکبار جهانی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا