قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب بر لزوم تبیین نقش مردم در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» تاکید کرد.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب دکتر حسین آبشاهی در حاشیه جلسه عیدانه مسئولین قرارگاه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۳ به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: همه دستگاه‌ها و همه بخش‌های مختلف خصوصی و دولتی و همچنین مردم کوشش کنند تا ضمن اینکه فعالیت‌های جاری خودشان را انجام می‌دهند، جهت حرکت آن‌ فعالیت ها نیز در مسیر تحقق شعار امسال باشد.

ایشان با اشاره به نام گذاری سال ۱۴۰۳ به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» توسط مقام معظم رهبری اظهار داشتند: پیش از هرچیزی در ابتدا باید جایگاه شعار سال در زندگی مردم و مجموعه فعالیت‌های آنها در کشور مورد بررسی قرار گیرد. زیرا این موضوع دارای جایگاهی مهم و جهت‌دهنده است.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب افزود: در واقع زمانی که شعار سال اعلام می‌شود منظور این است که همه دستگاه‌ها و همه بخش‌های مختلف خصوصی و دولتی و همچنین مردم کوشش کنند تا ضمن اینکه فعالیت‌های جاری خودشان را انجام می‌دهند، جهت حرکت آن‌ها در مسیر تحقق شعار سال نیز باشد.

این شعار همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند مبتنی بر یک کار کارشناسی بسیار فشرده بوده است و برآمده از مهمترین دغدغه‌های مردم می باشد.

در حقیقت می توان گفت که شعار سال به ضروریات کلی اقتصاد و حرکت کردن در این جهت اشاره داشته و بر آن تاکید می‌کند. کما اینکه اگر به ۱۰-۱۲ سال اخیر نگاه کنیم به دلیل اینکه ما وارد یک جنگ اقتصاد بزرگ و سرنوشت‌ساز شدیم، ناگزیر باید در این عرصه گام برداریم تا توطئه دشمنان این نظام مقدس و مردم شریف آن خنثی گردد.

آبشاهی اضافه کرد، مقام معظم رهبری در شعار سال ۱۴۰۳ به جهش اقتصادی اشاره کردند که در واقع این اقدام ایشان ضرورت یک فعالیت بیشتر را در حوزه اقتصادی یادآوری می‌کند. بر همین اساس امسال بنا بر دید کارشناسی که از زبان مقام معظم رهبری صادر شده برای ما ضروری و حیاتی است که فعالیت‌های تولیدی خودمان را به شدت افزایش بدهیم تا ضمن شکوفایی بیشتر در حوزه تولید با استفاده از ظرفیت های مردمی، یکی دیگر از بندهای بیانیه گام دوم انقلاب را به تحقق نزدیک کنیم.انشاءالله

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا