ایثار و شهادت

دیدار رئیس و اعضای شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با خانواده های معظم شهدای گرانقدر علی دادی،ذوالفقاری و ایشانی


به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب در ایام پایانی سال ۱۴۰۲ مصادف با روز هفتم ماه مبارک رمضان رئیس و اعضای شورای ایثارگران قرارگاه جهت تجدید بیعت با شهدا و امام شهدا با خانوادهای معظم شهدای گرانقدر مدافع حرم سردار شهید سعید علی دادی و شهید محمد هادی ذوالفقاری و همچنین شهید دوران دفاع مقدس شهید حسین ایشانی دیدار داشتند.

در این دیدارها که با استقبال گرم خانواده معظم شهدا همراه بود یاد و خاطره این شهیدان گرامی داشته شد و از رشادت ها و ایثارگری این عزیزان تجلیل بعمل امد.

امیر سرتیپ دوم دکتر نظام اسلامی ،رئیس شورای ایثارگران قرارگاه بیانیه گام دوم انقلاب در دیدار با خانواده سردار شهید علی دادی به ابتکارات عملیاتی و هوشمندانه شهید علی دادی در مبارزه با داعش و رژیم جعلی اسرائیل اشاره کرد و گفت اسراییل غاصب شهید علی دادی را سد راه برنامه های خود می دید و از ایشان ترس داشت که نهایتا با ترور ایشان به یکی از اهداف خود دست پیدا کرد …و نهایتا آقا سعید به آرزوی دیرینه اش که همان شهادت بود رسید و به سوی معشوقش خدای تبارک و تعالی شتافت.

امیر نظام اسلامی در دیدار با خانواده شهید ذوالفقاری به نقش تربیت فرزندان صالح همچون محمد هادی توسط خانواده های مومن و با بصیریت همچون خانواده شهید ذوالفقاری اشاره کرد و گفت ایران و ایرانی مدیون زحمات پدر ومادرهای شهدای مدافع حرم هستند.

دکتر سرتیپ نظام اسلامی در دیدار با خانواده شهید دوران دفاع مقدس شهید ایشانی از صبر و حمایت خانواده شهدا به خصوص شهدای دوران دفاع مقدس از نظام و کشور در این دوران پر از التهاب اشاره کرد و گفت حمایت خانواده های معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان از نظام مقدس اسلامی در این دورانی که تمام دنیا جمع شده اند تا با مایوس کردن این قشر با توجه به مشکلات اقتصادی به اهداف پست خود برسند مشتی محکمی است به دهان بدخواهان نظام در راس آنها آمریکای جنایتکار و اسراییل کودک کش.

در انتهای این دیدارها با اهداء گل ، لوح و هدایایی از طرف قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب از مقام شامخ شهدا و همچنین خانواده گرانقدر این شهدای بزرگوار تجلیل بعمل آمد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا