قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب: مشارکت هوشمندانه مردم در انتخابات،توطئه های دشمن را خنثی کرد.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: مشارکت هوشمندانه اقشار مختلف مردم در انتخابات توطئه های دشمن را خنثی و تقویت جایگاه کشور در عرصه بین المللی و امنیت داخلی را رقم زد.

حسین آبشاهی گفت: اهمیت انتخابات با توجه به نقش مستقیم مردم در تصمیم سازی برای کشور آن هم با تکیه بر بصیرت اسلامی و انقلابی در برابر دشمن بر همگان روشن است.

وی افزود: این جایگاه مهم به عنوان یکی از ارکان کلیدی و اثربخش در جمهوری اسلامی همواره در برابر بدخواهی های کشور و نظام، پرچمی واحد و قدرتمند را با مشارکت مردم به نمایش گذاشته است و از این رکن مهم به عنوان سنگر دفاع ملی و مردمی یاد می شود.

آبشاهی ضمن قدردانی از حضور هوشمندانه مردم پای صندوق های رای و خنثی کردن توطئه های دشمن خاطرنشان کرد: از آغازین روزهای پیروزهای انقلاب اسلامی تا کنون تهدید های نظامی و تحریم های مختلف علیه کشور وجود داشته است و همواره ایفای نقش مردم این تهدیدها را کم رنگ تر و دشمن را از میدان خارج کرده است.

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب گفت: برگزاری انتخابات مبتنی بر چهار رکن رقابت، امنیت، مشارکت و سلامت که از سوی مقام معظم رهبری (حفظ الله)مطرح شد پیام اقتدار نظام اسلامی را به دنیا مخابره کرد و زمینه تداوم پیشرفت کشور را فراهم آورد.

وی بیان کرد: مشارکت مردم در انتخابات وظایف نمایندگان در مجلس پیش رو را نسبت به مردم و کشور سنگین تر می کند و باید همه نمایندگان به سهم خود پاسخگوی این حمایت مردمی بوده و با انگیزه و تمام توان برای خدمت به مردم و کشور قدم بردارند.

حسین آبشاهی در پایان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مهم ترین نقشه راه با ارکانی اثربخش باید سرلوحه فعالیت مجلس شورای اسلامی قرار گیرد چراکه بر این مبنا می توان سرمایه های گذشته را حفظ و با تکیه بر توانمندی جوانان و ظرفیت های کشور در عرصه های مختلف کاستی های موجود را جبران و به سمت تعالی و پیشرفت گام های استوارتری برداشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا