رویدادها

بيانيه گروه‌های فلسطینی در حمایت از کمپین جهانی «طوفان رمضان»

گروه‌های فلسطینی طی بیانیه‌ای حمایت کامل خود را از کمپین جهانی «طوفان رمضان» و تحرکات جهانی برای مقابله با طرح‌های شوم دشمن صهیونیستی و نسل‌کشی ملت فلسطین اعلام کردند.

این گروه‌ها در بیانیه‌ای عنوان کردند با توجه به جنایات و تجاوزات دشمن صهیونیستی اعم از قتل و کشتار، مصادره اراضی، شهرک‌سازی، هتک حرمت مقدسات اسلامی و مسیحی، یهودی‌سازی و پاکسازی نژادی و نسل‌کشی علیه ملت فلسطین، این موارد را مورد تاکید قرار می‌دهیم:

1ـ حمایت کامل خود را از کمپین جهانی طوفان رمضان اعلام کرده و همه انسان‌های آزاده را به راه‌اندازی بزرگ‌ترین کمپین جهانی رسمی و مردمی در عرصه ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی برای حمایت از قضیه عادلانه فلسطین و فشار برای توقف جنگ و نسل‌کشی در غزه فرامی‌خوانیم.

2ـ ما خواهان این هستیم که این حرکت و طوفان جهانی شامل فعال‌سازی تمامی شیوه‌های تحریم و قطع کمک‌رسانی به رژیم صهیونیستی و اعلام اعتصاب و تحصن‌های سراسری در تمامی میادین و شهرها باشد.

3ـ بر حق آزادی، تعیین سرنوشت، بازگشت به سرزمین ملت فلسطین و تشکیل کشور مستقل خود به پایتختی قدس تاکید می‌کنیم.

4ـ بر حمایت مطلق خود از مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی و بیرون راندن آن از سرزمین خود تاکید کرده و خواستار فعال‌سازی تمامی شیوه‌های مقاومت در تمامی عرصه‌ها و میادین از قرار دادن ماه مبارک رمضان به عنوان ماه طوفان جهانی در حمایت از فلسطین و قضیه عادلانه آن هستیم.

این گروه‌ها در پایان خواستار اتحاد و یکپاچگی کل امت اسلامی و عربی و آزادگان جهان و راه‌اندازی یک تحرک مردمی و رسمی جهانی برای مقابله با خطرات جنایات و برنامه‌های تروریستی صهیونیست‌ها شدند.

منبع:

وستانیوز
https://eitaa.com/westanews

Eitaa (https://eitaa.com/westanews)
ایتا – غرب آسیا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا