قرارگاه

معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب:مسئولین باید پاسخگو این حرکت جهادی و انقلابی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشند.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب؛همزمان با روز ۲۲ بهمن ماه و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسئولین قرارگاه با حضور خویش در راهپیمایی این روز در شهرهای مختلف کشور همگام با مردم، یوم الله ۲۲ بهمن را گرامی داشته و یاد و خاطره امام شهدا و شهدای انقلاب را ارج نهادند.در این راستا در حاشیه تجمع حماسه ساز مردم شهر احمدآباد از توابع شهرستان اردکان دکتر شاکر اردکانی،معاون عملیاتی و راهبردی قرارگاه یادآور شدند که مردم عزیز ایران با حضور مدبرانه و هوشمندانه خود در باب زمان شناسی و موقعیت شناختی وظیفه الهی و تکلیف شرعی و انقلابی خودشان را ادا نمودند و حالا نوبت مسئولین کشور میباشد که با تلاش مضاعف برای کاهش تورم و رونق اقتصادی و ایجاد یک زندگی با ثبات در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب که با تدبیر رهبر حکیم انقلاب (حفظه الله) بعنوان چراغ راه آینده نظام اسلامی ترسیم گردیده پاسخ این ایران دوستی و اسلام دوستی را بدهند.
ایشان در ادامه از حضور نوجوانان و جوانان ولایتمدار در این راهپیمایی تقدیر و تشکر نمود و این نسل گام دوم انقلابی را بعنوان ظرفیت بالقوه برای پیشرفت ایران و جهان اسلام یادکرد.
شاکر اردکانی به این موضوع یادآور شدند که با حضور همین جوانان و با رهبری امام خمینی (ره) انقلاب در سال ۵۷ و همچنین در ۸ سال جنگ تحمیلی با رژیم بعث عراق به پیروزی رسید.
در انتها ایشان ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم جعلی اسرائیل به آمریکا،انگلیس و دیگر دولتهای حمایتگر این رژیم کودک کش گوشزد کردند که منتظر تاوان سخت این جنایات و حمایات باشید و روزی دست عدالت روزگار،شما را نابود خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا