قرارگاه

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب:بعثت به منزله اوج ارج نهادن خداوند رحمان و رحیم به بندگی اشرف مخلوقات خودش بود.

به گزارش شورای اطلاع رسانی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در روز چهارشنبه هیجدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ مصادف با فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) جلسه ایی به منظور هم اندیشی مسئولین قرارگاه با مدیران کانون های یاوران رضوی استان تهران جهت نحوه همکاری فی مابین برگزار شد.


در این جلسه دکتر آبشاهی ضمن تبریک فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و دهه فجر انقلاب اسلامی ابراز داشتند بعثت،اوج مهربانی پروردگار به بندگان و ارج نهادن به بندگی اشرف مخلوقات خودش بود.ایشان در ادامه توضیحات مبسوطی در خصوص عملکرد قرارگاه به خصوص حوزه ایثارگران و نحوه دیدار با خانواده معظم شهدا،ایثارگران و جانبازان در استان تهران و کشور ارائه نمودند.در این جلسه که به میزبانی کانون های یاوران و خادمیاران آستان مقدس رضوی استان تهران برگزار شده بود جناب سردار داوود آذرنوش معاون محترم کانون ها هم ضمن تبریک عید بزرگ مبعث و ایام الله دهه مبارک فجر،گزارشی از عملکرد و نحوه جذب یاور و خادمیار رضوی در استان تهران ارائه نمودند.

در ادامه جناب دکتر شاکر اردکانی،معاونت عملیاتی و راهبردی قرارگاه ضمن تقدیر از میزبانی کانون های یاوران رضوی در چنین ایام بزرگ و مبارکی و همچنین تجلیل از مقام ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) از رضایت کامل مردم از عملکرد کانون ها و اقدامات یاوران و خادمیاران رضوی در دیدارهای مردمی به خصوص خانواده معزز ایثارگران،شهدا و جانبازان و همچنین اعزام این خانواده ها و خانواده های تحت پوشش دستگاهای حمایتی به مشهد مقدس خبر داد.
ایشان در ادامه دیدار نقشه راهی جهت نحوه همکاری فی مابین ارائه نمودند که مورد موافقت دو طرف قرار گرفت و جناب خادمیار رضوی اقای محسن بیات از مدیران مجموعه کانونها بعنوان رابط و هماهنگ کننده برنامه های فی مابین معرفی شد.
در انتهای جسله ضمن تقدیر دکتر آبشاهی از مدیران ارشد کانون های یاوران رضوی مقرر شد برای مسئولین قراراگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب حکم یاور رضوی صادر شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا