قرارگاه

قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب و رونمایی از طرح جدید

طرح سراسری مردمی سازی نظام مسائل استانها،شهرستانها و روستاهای کشور،به زودی رونمایی می شود. .

مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب:طرح سراسری مردمی سازی نظام مسائل استانها،شهرستانها و روستاهای کشور،به زودی رونمایی می شود.

 حسین آبشاهی،مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب در نشست مدیران و دبیران استانی این قرارگاه به مناسبت دهه فجر،از رونمایی طرح سراسری مردمی سازی نظام مسائل استانها،شهرستانها و روستاهای کشور توسط قرارگاه اجرایی بیانیه کام دوم انقلاب خبر داد‌.
حسین آبشاهی گفت:یکی از مشکلات در سطوح سیاستگذاری و برنامه ریزی کشور این است که هنوز نظام مسائل مدون شده به تفکیک استان،شهر و روستا توسط خود مردم،مبنای برنامه ریزی ها قرار نگرفته است.
وی افزود:در آستانه دهه فجر انقلاب هستیم و ضروری است که یک بار دیگر فرامین و ماموریت هایی که امامین انقلاب برای نیروهای انقلابی ترسیم کرده اند را مرور کنیم.
آبشاهی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر جریان مردمی سازی،اظهار داشت:اولین گام در مردمی سازی این است که از مردم بپرسیم که مهمترین مسائل پیش رویشان در استان،شهر و روستای محل زندگی شان چیست.
مسئول قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب افزود:در همین راستا،طرحی جامع و سراسری برای تدوین نظام مسائل کشور توسط مردم در این قرارگاه تدوین شده که در حال تمهید زیرساخت های سایبری آن هستیم و به زودی از آن رونمایی می کنیم.وی اظهار امیدواری کرد:با وجود نیروهای جهادی و دغدغه مند جوان و خلاق در استانهای کشور این طرح اجراخواهد شد و می تواند فصل جدیدی در داده کاوی مردمی برای حل مشکلات کشور باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا