قرارگاه

دکتر دشتی اردکانی: بیانیه گام دوم انقلاب ریل گذاری حرکت آینده قطار انقلاب به سمت پیشرفت و تعالی است.

رییس فراکسیون میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی در دیدار با مسئولین قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد:
صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به منزله ریل گذاری جهت حرکت آینده قطار نظام به سمت پیشرفت و تعالی در سایه توکل بخدا و توسل به ائمه اطهار(ع) است.

دکتر دشتی اردکانی نماینده محترم مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: که حضرت اقا در این بیانیه به نقش پررنگ مردم به خصوص جوانان برومند کشور اشاره نمودند که در این راستا بایستی ملت و دولت دست در دست هم جهت اعتلای ایران عزیز قدمهای استوار برداشته و در نهایت به هدف و آرمان اصلی،که همان آمادگی جهت ظهور آقا امام زمان (ارواحنافداه) است، دست پیدا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تصویب برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:با داشتن چنین برنامه های منسجمی میتوان به همان هدف بیانیه گام دوم انقلاب که مدنظر رهبر معظم انقلاب است رشد و رویش های آن را شاهد بود.
دکتر دشتی در ادامه به نقش آفرینی مردم در همه عرصه های کشور اعم از سیاسی،اقتصادی و اجتماعی اشاره نمودند و گفت: انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای کشور بسیار مهم و حیاتی است.
وی در ادامه تاکید کرد:با یک مجلس قوی مبتنی بر مشارکت مردم در کنار دولت قوی میتوان به اجرای کامل بیانیه گام دوم انقلاب زیر پرچم ولایت امیدوار بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا