ایثار و شهادت

ریس شورای ایثارگران قرارگاه بیانیه اجرایی گام دوم انقلاب : ادامه پایبند بودن ایثارگران و جانبازان به انقلاب و نظام اسلامی خاریست در چشم بدخواهان نظام و رهبری

عیادت مسئول و اعضای شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب از جانباز معزز حاج عین الله طاهری از جانبازان جنگ تحمیلی در نصیر شهر از توابع شهرستان رباط کریم.

ریس شورای ایثارگران بیانیه گام دوم انقلاب :

ادامه پایبند بودن ایثارگران و جانبازان به انقلاب و نظام اسلامی خاریست در چشم بدخواهان نظام و رهبری

در این دیدار که با حضور سردار رمضانیان ،ریس اندیشکده سازمان بسیج همراه بود.

امیر جانباز سرتیپ دوم دکتر داوود نظام اسلامی ،ریس شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم ضمن تکریم از مقام بلند جانباز معزز جناب حاج عین الله طاهری از رشادتها و از خودگذشتگی این عزیزان تمجید کرد .
ایشان در ادامه از همراهی ایثارگران ، جانبازان و خانواده معظم شهدا از تمامی برنامه های انقلاب بخصوص انتخابات پیش روی تقدیر کرد.
امیر نظام اسلامی این حمایت همه جانبه را با توجه به مشکلات عدیده ایی که گریبانگر این عزیزان و خانواده هایشان میباشد خاریی در چشم بدخواهان نظام دانست .ایشان در ادامه به نسل جوان اشاره نمود و گفتند که باید از سبک زندگی شهدا ، جانبازان و ایثارگران الگوبرداری کرد .
در ادامه جانباز عین الله طاهری ضمن تشکر از حضور این عزیزان مشکلاتی در روند پیگیری پرونده جانبازی خود بیان داشتند که مقرر شد پیگیری های لازم از سوی شورای ایثارگران قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب صورت پذیرد .
در پایان توسط دکتر آبشاهی ،مسئول قرارگاه از این جانباز گرانقدر با تقدیم شاخه گل ،لوح و کارت هدیه تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا