رویدادها

حمله تروریستی در روز سالگرد سردار دلها

ارتباط بیانیه گام دوم انقلاب و مکتب حاج قاسم با نگاه به حمله تروریستی اخیر در کرمان :

در ابتدای گام دوم انقلاب و صدور بیانیه ای تمدن ساز، سردار سلیمانی با نگاه پلید آمریکا و دشمنی ریشه دار چندساله با حق و حقیقت به شهادت رسید و خون پاک سرادر دلها بنیان قیام و نهضتی بزرگ در مسیر گام دوم انقلاب به رمز مقاومت شد و از کربلای زمان جوششی دوباره گرفت.

اولین اصل و والاترین رکن مکتب حاج قاسم سلیمانی ولایت و رمز مهم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیز ولایتمداری است که تجلی این رکن مهم را در شجاعت، بصیرت و به صحنه آمدن مردم کرمان حتی روز بعد از حمله تروریستی درهمان محل را میتوان شاهد بود که این تنها گوشه ای از حضور همیشه در صحنه ملت شهادت است.

مردمی سازی رکن دیگر بیانیه گام دوم انقلاب محسوب می شود و حاج قاسم با روحیه ای مردم دار چندین سازمان مردمی برای جبهه مقاومت تاسیس کرد و آسایش و امنیت را برای مردم به دست مردم و کمک نیروهای داوطلب رقم زد و امروز نیز مکتب حاج قاسم مکتبی مردمی و ولایی است.

در حادثه اخیر نیز تروریست والاترین رکن نظام و بیانیه گام دوم انقلاب یعنی مردم را نشانه گرفت و این اتفاق نشان داد دشمن از همبستگی و اتحاد مردم آن هم به رمز شهادت و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و مکتب حاج قاسم می ترسد و قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب نیز قرارگاهی مردمی در همین مسیر اقتدار آفرین و دشمن ستیز است.

امروز در مکتب حاج قاسم، ملت شهادت باید بیش از گذشته در فهم بیانیه گام دوم انقلاب به فصل مشترک برسد چرا که طبق فرموده مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) : این عصر، عصر تقابل تاریخی اسلام و استکبار است.
بنابراین اگر ما این موضوع را درست فهم کنیم داعیه دار تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی برای ظهور منجی عالم بشریت خواهیم بود.

امروز باید در عرصه های نظامی،سیاست،اقتصاد و فرهنگ قوی تر از گذشته عمل کنیم چراکه رکن اصلی گام دوم انقلاب قوی شدن است تا بتوانیم کشور را از تهدید ها دور و تمام ارکان کشور و به ویژه نظام از فرصت های پیش رو نهایت استفاده را ببرند.

                                                                                                                                                به قلم : سرکار خانم فاطمه شریفی

                                                                                                                                                دی ماه 1402

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا