قرارگاه

سخنگوی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کرد : طرح سراسری «سرپناه» ویژه شناسایی سازندگان مسکن در مناطق محروم کشور و ساماندهی زنجیره تأمین برای کاهش قیمت مسکن

قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب ، در راستای اجرای نهضت ملی مسکن ، طی فراخوانی از سازندگان مسکن در مناطق محروم کشور  برای شرکت در طرح سراسری شناسایی سازندگان مسکن در مناطق محروم کشور دعوت کرد .

محسن خلیفه ، سخنگوی قرارگاه اجرایی بیانیه گام دوم با اعلام این خبر افزود : در گام دوم انقلاب موضوع عدالت در توزیع امکانات و رفاه در سطح کشور ، یکی از محورهای اصلی این مسیر است و در شرایطی که مسکن  نیاز ضروری خانواده های ایرانی است ، نباید هموطنانمان در مناطق محروم در تأمین این نیاز ، دچار محنت شوند.

وی تاکید کرد : سازنده ای که حاضر می شود با حداقل حاشیه سود در مناطق محروم برای ساخت مسکن نیازمندان آستین همت بالا بزند ، دارد یک کار جهادی می کند و نظام باید از این سازنده در چهارچوب قوانین حمایت کند .

خلیفه اظهار داشت : قرارگاه جهادی بیانیه گام دوم انقلاب در طرح شناسایی سازندگان مسکن در مناطق محروم کشور سعی دارد با هدایت زنجیره تأمین به منظور کاهش قیمت تمام شده مسکن در این مناطق ، حلقه ای متشکل از تأمین کنندگان و سازندگان برای مناطق محروم کشور تشکیل دهد.

وی گفت : مخاطبان این طرح می توانند از طریق تکمیل فرمی که در پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه جهادی بیانیه گام دوم قرار دارد ، در این طرح شرکت کنند .

آماده سازی فرم
لطفا صبر کنید

فرم ساز آسان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا